Melmo Hair&Beauty Clinic

to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Spektakularne metamorfozy to nasza specjalność! Ich przebieg to zasługa wysoko wykwalifikowanego zespołu, najlepszego na rynku sprzętu i profesjonalnych produktów. Dbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo, a każda wizyta przebiega w ciepłej atmosferze.

W naszym centrum urody spełniają się małe i duże marzenia naszych klientów. Pomagamy odkryć Wasze piękno na nowo! Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że każdy bez wyjątku poczuje się wysłuchany, zaopiekowany i spełniony. Poznaj naszą szeroką ofertę w zakresie kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej!

Nasza filozofia

Każdy człowiek jest jednostką wyjątkową i niepowtarzalną. Różnorodność tą można zauważyć nie tylko na poziomie osobowości, ale przede wszystkim wyglądu. Inny typ urody, rodzaj skóry, kolor włosów - to wszystko sprawia, że do każdego podchodzimy indywidualnie. Potrzeby i zdanie naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Staramy się zrozumieć ich punkt widzenia i doradzić wybór zabiegów, terapii czy usług tak, aby przyniosły one najlepszy efekt końcowy i 100% satysfakcji. 

Pasja, jakość i profesjonalizm to coś, co cechuje Melmo Hair&Beauty Clinic. Pracujący tu personel to najlepsi specjaliści w branży mający prawdziwy fach w ręku. Wszystkie usługi i zabiegi są wykonywane tylko i wyłącznie z użyciem nowoczesnego sprzętu, a także najwyższej jakości marek znanych na całym świecie takich jak: Schwarzkopf, Kérastase czy Klapp Cosmetics.

Napisz do nas! Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe